Rreth Nesh

Pse FitHealth Farmaci?

Vizion i ri funksionimi, me ndërthurjen e tre sektorëve bazë të mirëqenies: medikamentet, dermokozmetika, nutricioni. Shoqëruar nga një staf profesionistësh me ekpseriencë shumëvjeçare në fushën e mjekesisë, pjesë e grupit FitHealth. Tashmë online për ju, shërbimi parafarmaceutik. Shpejtësi, çmimet më të mira, cilësi!

Më të shiturat

Blini Tani

Fytyra

Deep Moisture Fluid
3800 ALL

Fytyra

Deep Moisture Gel
3800 ALL

Fytyra

SOS Hydra Repair Intensive Serum
4450 ALL

Qumësht formule

Organic Infant Formula 1
1600 ALL

Fytyra

Moon Flower Rose Beige
3800 ALL

Make-up

Sun Flower Golden Beige
3800 ALL

Fytyra

Time Miracle Cellular Repair Serum
6100 ALL

Fytyra

RE-Gene Volume Rebuild LIFTING Mask
4450 ALL

Blini sipas kategorive

Farmacia juaj e preferuar

Firmat dermokozmetike më në zë në treg

Produktet ortopedike, produktet për nëna e fëmijë, integratorë të ndryshëm, produktet bimore, gamën e gjerë të superfoods, të gjitha me cilësi të padiskutueshme.

Një klikim larg përmes shërbimit online.

Ermela Hoxha

Staf shumë i përgatitur, i përkushtuar ndaj pacienteve dhe tepër mikpritës. Në farmaci gjenden një gamë e gjerë produktesh, efikase për çdo problematikë apo kërkesë. Jam e lumtur që ju kam gjetur!

Altea Dajlani

Produktet më të veçanta në treg! Ja u sugjeroj të gjithëve që duan të kujdesen për shëndetin e tyre. Staf profesional dhe i përkushtuar

Na gjeni në Instagram