Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!       

Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!       

Novalei scchetto

1450 ALL

Erbe di montagna

Novalei scchetto

In Stock, 100gr

1450 ALL

Porosit në What's App

Rreth Produktit

Çaj bimor.

Përdorimi

Çaj bimor i cili mund të pihet disa herë në ditë. Rekomandohet për atë periudhë të jetës së çdo gruaje të karakterizuar nga ndryshime të rëndësishme. Vendosni një lugë çaji nga produkti në 200 ml ujë të nxehtë. Lëreni të pushojë për 5-10 minuta. Filtroheni dhe konsumoheni ashtu siç është ose duke e ëmbëlsuar.

Përbërësit

Mallow, balsam limoni, murriz, lule pasioni, radiola rosea, boronica dhe trëndafil canica.

Shipping

Shipping realizohet në të gjithë Shqipërinë. Në Tiranë dërgesa është falas. Në rrethe dërgesa bëhet nëpërmjet postës Ultra dhe kushton 300 lekë. Për porosi me vlerë mbi 2000 lekë, posta është falas. Porosia niset ditën tjetër nga posta. E djela është pushim për dërgesa.

Ju mund të dëshironi:

Miele millefiori

1250 ALL