Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!       

Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!       

Mustela – Maternity Balsam organik për gjirin

2300 ALL

Dermokozmetika mama

Mustela – Maternity Balsam organik për gjirin

In Stock, 30 ml

2300 ALL

Porosit në What's App

Rreth Produktit

Mustela Maternity balsam për gjirin është i çertifikuar organik, me përbërës 100% natyralë. Ai mbron kokat e gjirit, i zbut dhe ndihmon në riparimin e lëkurës, duke lejuar mamatë e reja të ushqejnë me gji në qetësi të plotë.

Përdorimi

Aplikojeni në gji pas çdo ushqyerje. Para çdo ushqyerje me gji sigurohuni që gjiri të jetë i pastër. Mbron kokat e gjirit, Zbut ndjesinë e diskomfortit, Ndihmon në riparimin e lëkurës pas ushqyerjes me gji.

Përbërësit

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Glycerin**, Aqua/Water/Eau, Sucrose Laurate , Sucrose Stearate, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL *Ingredient from organic farming.**Made using organic ingredient.

Shipping

Shipping realizohet në të gjithë Shqipërinë. Në Tiranë dërgesa është falas. Në rrethe dërgesa bëhet nëpërmjet postës Ultra dhe kushton 300 lekë. Për porosi me vlerë mbi 2000 lekë, posta është falas. Porosia niset ditën tjetër nga posta. E djela është pushim për dërgesa.

Ju mund të dëshironi: