Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!       

Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!       

Noreva Strivadiane Concentrated Anti-Stretch Mark Care

3000 ALL

Dermokozmetika mama

Noreva Strivadiane Concentrated Anti-Stretch Mark Care

In Stock, 125 ml

3000 ALL

Porosit në What's App

Rreth Produktit

Formulim i përshtatshëm për të parandaluar dhe trajtuar strijat e formuara nga degradimi i fibrave të kolagjenit dhe elastinës gjatë periudhës së adoleshencës, shtatzënisë ose nga një ndryshim i menjëhershëm në peshë. Për siguri dhe efektshmëri optimale, ekspertët tanë dermatologjikë kanë krijuar një formulë specifike, duke zvogëluar ndjeshëm madhësinë, ngjyrën dhe thellësinë e strijave, duke zbutur dhe përmirësuar kështu strukturën e lëkurës. – Cicagen-C Kombinimi i patentuar i vitaminës C të stabilizuar dhe Acidit Hialuronik nxit prodhimin e kolagjenit. Molekulë e gjeneratës së re. Ristrukturon dhe i rikthen elasticitetin lëkurës suaj.

Përdorimi

Masazhohet në zonën e dëshiruar me lëvizje rrethore, deri në skuqje të zonës. Rekomandohet dy herë në ditë. Formulë hipoalergjike, e përshtatshme që nga muaji i parë i shtatzënisë dhe pas lindjes. Mos e aplikoni në gji gjatë gjidhënies.

Përbërësit

AQUA (WATER), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, 3-O-ETHYL ASCORBIC ACID, GLYCERYL CAPRYLATE, CARBOMER, PARFUM (FRAGRANCE), LECITHIN, CHLORPHENESIN, SODIUM CITRATE, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, BUTYLENE GLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, PEUCEDANUM GRAVEOLENS (DILL) EXTRACT, XANTHAN GUM.

Shipping

Shipping realizohet në të gjithë Shqipërinë. Në Tiranë dërgesa është falas. Në rrethe dërgesa bëhet nëpërmjet postës Ultra dhe kushton 300 lekë. Për porosi me vlerë mbi 2000 lekë, posta është falas. Porosia niset ditën tjetër nga posta. E djela është pushim për dërgesa.

Ju mund të dëshironi: