Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!       

Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!       

Infusion Vert Firming Antioxidant Body Oil

3430 ALL

Dermokozmetika mama

Infusion Vert Firming Antioxidant Body Oil

In Stock, 200ml

3430 ALL

Porosit në What's App

Rreth Produktit

Vaj trupi me përmbajte bimore dhe vitamina! Tonifikon dhe i jep lëkurës elasticitet, duke prevenuar kështu strijat gjatë shtatëzanisë dhe humbjes së peshës.

Përdorimi

Masazhoni me lëvizje rrethore deri në skuqje të zonës së aplikuar.

Përbërësit

Vaj i farës së lulediellit, Ekstrakt I farave të gështenjës, Ujë I lules së melisës, Ekstrakt I bimës se bishtit të kalit, Ekstrakt timusi.

Shipping

Shipping realizohet në të gjithë Shqipërinë. Në Tiranë dërgesa është falas. Në rrethe dërgesa bëhet nëpërmjet postës Ultra dhe kushton 300 lekë. Për porosi me vlerë mbi 2000 lekë, posta është falas. Porosia niset ditën tjetër nga posta. E djela është pushim për dërgesa.

Ju mund të dëshironi: