Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!       

Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!        Përfitoni tani nga ofertat më të fundit!       

RILASTIL - Strech Marks Cream

5500 ALL

Dermokozmetika mama

RILASTIL - Strech Marks Cream

In Stock, 400ml

5500 ALL

Porosit në What's App

Rreth Produktit

Trajtim specifik kundër strijave të lëkurës me një teksture kremoze dhe të pasur që e bën të përshtashëm për një masazh të zgjatur. Pakëson strijat që ndodhen në zonën e barkut, belit, vitheve, kofshëve dhe krahëve. Parandalon krijimin e strijave të reja. Ushqen lëkurën në thellësi.

Përdorimi

Aplikojeni produktin në mëngjes dhe në darkë dhe masazhojeni deri në përthithjen e plotë. Gjatë shtatzanisë është i këshillueshëm aplikimi i kremit 2 herë në ditë duke filluar nga muaji i tretë.

Përbërësit

Ujë, Dyll blete, Vaj olus, Panthenol, Parfum.

Shipping

Shipping realizohet në të gjithë Shqipërinë. Në Tiranë dërgesa është falas. Në rrethe dërgesa bëhet nëpërmjet postës Ultra dhe kushton 300 lekë. Për porosi me vlerë mbi 2000 lekë, posta është falas. Porosia niset ditën tjetër nga posta. E djela është pushim për dërgesa.

Ju mund të dëshironi: