Dermokozmetika

Madara Skin Equal Soft Glow Foundation SPF15 (Ivory 20)

3680 ALL

Njihuni me fondatinën organike që është krejtësisht e njëtrajtshme me lëkurën tuaj. Me përmbajtjen e ekstrakteve super-antioksidante të Boronices blu dhe rrënjës së lules Peony, Acidit Hialuronik multi-molekular, vitaminës C dhe E, filtrave mineral UV (spf15) , kjo formulë 100% vegane i ofron lëkurës hidratim, ushqyerje dhe mbrojtje. Ka mbulim të mesëm deri në të plotë, me përfundim tërësisht natyral. Ofron teksturë të lehtë qëndron gjatë gjithë ditës. Produkt vegan, pa gluten.

30 ml

Në gjendje

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë dhe përhapet me gishta ose me furcën tuaj të fondatinës.

Përbërësit

Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf Juice,Dicaprylyl Carbonate,Isoamyl Laurate,Zinc OxideButylene Glycol,Polyglyceryl-3 Polyricinoleate,Oryza Sativa (Rice) Bran Oil,Vegetable (Olus) Oil,Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax,Oryza Sativa (Rice) Bran Wax,Rhus Succedanea (Wax Tree) Fruit Wax,Polyglyceryl-3 Diisostearate,Sodium Chloride,Sodium PCA,Xanthan Gum,Sodium Dehydroacetate,Paeonia Lactiflora (Peonia) Root Extract,Vaccinium Myrtillus (Blueberry) Fruit Extract,Aluminum Hydroxide,Aroma,Glycolipids,Hydrolyzed Hyaluronic Acid,Sodium Hyaluronate,Ascorbyl Palmitate,Tocopherol,Potassium Hydroxide,Limonene,Linalool,Titanium Dioxide (CI 77891)CI 77491 (Iron oxide)CI 77492 (Iron oxide)CI 77499 (Iron Oxide)