Dermokozmetika

RE-Gene Volume Rebuild LIFTING Mask

4450 ALL

Trajtim natyral, jo invaziv, i cili jep rezultate të dukshme lifting të lëkurës. Mbush dhe redukton ndjeshëm rrudhat, për një formë sa më të mirë të kontureve V të fytyrës. Ristrukturon lëkurën.

60ml

Në gjendje

Përdorimi

Aplikohet 2-3 herë në javë, lihet për rreth 10 min dhe pastrohet me peshqir të lagur ose lahet fytyra. Për të gjitha tipet e fytyrave.

Përbërësit

Ujë i Mështeknës së bardhë, Aminoacide.