Dermokozmetika

Time Miracle Cellular Repair Serum

6100 ALL

Serum hidratues kundër plakjes së lëkurës. Nxit deri në 25% më shumë ndarjen e qelizave dermale, e mbron lëkurën nga radikalet e lira duke parandaluar kështu, plakjen nga faktorët gjenetik dhe ato mjedisor.

30ml

Në gjendje

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë, përpara hidratuesit.

Përbërësit

Uji i Mështenkës.