Dermokozmetika

LIPMAT Vibrant Colour

1350 ALL

Buzëkuq për një ngjyrë mat intesive që zgjat. Hidraton dhe mbron buzët tuaja. I disponueshëm në 6 ngjyra.

3.5ml

Në gjendje

Përdorimi

Aplikojeni deri në buzë, nga qoshet brenda. Për rezultate më të mira, përdorni një astar buzësh përpara se të vendosni buzëkuqin.

Përbërësit

I kuq buzësh.