Dermokozmetika

SOS Hydra Repair Intensive Serum

4450 ALL

Sërum hidratues i përshtashëm për të gjitha tipet e lëkurës. Rivendos nivelin e hidratimt në lëkurë dhe rrit rezervat ujore.

30ml

Në gjendje

Përdorimi

Aplikohet çdo ditë para kremit hidratues.

Përbërësit

Lule Peony, Acid Hialuronik, Fara lini.